Vymáhání výživného - alimentů prostřednictvím exekuce

VYMÁHÁNÍ VÝŽIVNÉHO - ALIMENTŮ V EXEKUCI I PŘÍPADNĚ BEZ PLATEB PŘEDEM

Vymáhání výživného z rozsudků v exekučním řízení prostřednictvím naší AK je možno v celé řadě případů realizovat i případně bez plateb na odměnu předem a ta se platí až po úspěšném vymožení

 

V určitých případech je možné vymáhání výživného v exekučním řízení i zcela bez záloh na odměnu naší AK předem a ta je hrazena až po úspěšném vymožení pohledávky. To se týká samozřejmě i právě vymáhání výživného prostřednictvím exekuce.

V těchto případech by se měl oprávněný subjekt především obracet ohledně vymožení výživného na soudního exekutora (případně i prostřednictvím advokátní kanceláře), nikoliv prioritně na Policii ČR s podáním trestního oznámení.


EXEKUCE PRO DLUŽNÉ VÝŽIVNÉ ONLINE

Vymáhání výživného v rámci exekuce lze realizovat i bez ohledu na vzdálenost

Spolupracujeme s dlouhodobě prověřenými a efektivními exekutorskými úřady, které mají působnost v rámci celé ČR. Nikoliv každý soudní exekutor postupuje stejným způsobem, když z tohoto hlediska hrají významnou roli právě konkrétní zkušenosti advokátní kanceláře s dosavadním řešením pohledávek v exekučním řízení.

Možným postupem soudního exekutora je v určitých případech také zabavení řidičského oprávnění povinnému neplatiči výživného. Exekuce na řidičáky přiměly stovky otců platit výživné.

Zajištění exekuce pro vymáhání výživného je možné v řadě případů podle povahy věci i tzv. na dálku. Kontaktujte nás tedy pokud máte zájem vymoci prostřednictvím soudního exekutora pohledávku na výživném, kterou máte pravomocně přiznánu exekučním titulem, např. soudním rozsudkem.

Seznam exekutorů

Zkuste před případným řešením formou exekuce, případně před trestním oznámením, zaslat doporučeně dlužníkovi předexekuční upomínku, jejíž vzor naleznete v příloze tohoto

ODKAZU


ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNĚJŠÍ NABÍDKA ŘEŠENÍ?
NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE - NEZÁVAZNĚ A ZDARMA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ / TEL. 608 979 055


Podmínkou je, že pro daný nárok NENÍ již jinde nařízena a neběží jiná exekuce! V případném dotazu tuto skutečnost, prosíme, výslovně potvrďte.

Kontaktní formulář na advokátní kancelář

CAPTCHA
Tato otázka testuje, zda jste lidský návštěvník a ne robot.

Tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ slouží k zadání a zodpovězení zj.:

  • dotazů k bližším podmínkám a k cenové nabídce požadované či zamýšlené právní služby

Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou samozřejmě nezávazné a bezplatné. 

- kontrolujte, prosíme, zadávání správných zpětných e-mailových adres bez překlepů
- telefonní číslo je nepovinné, ale usnadňuje možnost si dotaz lépe vyjasnit

Prohlédněte si příp. také sekci ČASTÉ OTÁZKY KLIENTŮ nebo VZKAZY - REFERENCE KLIENTŮ.

 


+420 608 979 055
+420 775 640 520

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DALŠÍ KONTAKTY ZDE