Vymáhání výživného - alimentů prostřednictvím exekuce

VYMÁHÁNÍ VÝŽIVNÉHO - ALIMENTŮ V EXEKUCI I PŘÍPADNĚ BEZ PLATEB PŘEDEM

Vymáhání výživného z rozsudků v exekučním řízení prostřednictvím naší AK je možno v celé řadě případů realizovat i případně bez plateb na odměnu předem a ta se platí až po úspěšném vymožení

 

V určitých případech je možné vymáhání výživného v exekučním řízení i zcela bez záloh na odměnu naší AK předem a ta je hrazena až po úspěšném vymožení pohledávky. To se týká samozřejmě i právě vymáhání výživného prostřednictvím exekuce.

V těchto případech by se měl oprávněný subjekt především obracet ohledně vymožení výživného na soudního exekutora (ideálně právě prostřednictvím advokátní kanceláře), nikoliv prioritně na Policii ČR s podáním trestního oznámení. Vhodným řešením většinou není ani vymáhání pomocí soudního výkonu rozhodnutí (přetrvávající praxe spíše z dob dřívějších návrhů).


EXEKUCE PRO DLUŽNÉ VÝŽIVNÉ ONLINE

Vymáhání výživného v rámci exekuce lze realizovat bez ohledu na vzdálenost

Spolupracujeme s dlouhodobě prověřenými a efektivními exekutorskými úřady, které mají působnost v rámci celé ČR. Nikoliv každý soudní exekutor postupuje stejným způsobem, když z tohoto hlediska hrají významnou roli právě konkrétní zkušenosti advokátní kanceláře s dosavadním řešením pohledávek v exekučním řízení.

Možným postupem soudního exekutora je v určitých případech také zabavení řidičského oprávnění povinnému neplatiči výživného. Exekuce na řidičáky přiměly stovky otců platit výživné.

Zajištění exekuce pro vymáhání výživného je možné podle povahy věci i tzv. na dálku. Kontaktujte nás tedy pokud máte zájem vymoci prostřednictvím soudního exekutora pohledávku na výživném, kterou máte pravomocně přiznánu exekučním titulem, např. soudním rozsudkem.

Seznam exekutorů


ZAJÍMAJÍ VÁS BLIŽŠÍ PODMÍNKY ČI PŘESNĚJŠÍ NABÍDKA ŘEŠENÍ?
NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE - NEZÁVAZNĚ A ZDARMA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

TEL. 608 979 055 / 775 640 520

"Za nezávazný dotaz na možnosti ohledně vymožení výživného (na které ovšem NENÍ již jinde nařízena a neběží jiná exekuce) nic nedáte"

+420 608 979 055
+420 775 640 520

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DALŠÍ KONTAKTY ZDE

Google+