Učebnice Právo pro gymnázia, obchodní akademie, střední a vyšší odborné školy

UČEBNICE PRÁVO PRO GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE, STŘEDNÍ A VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY

Vydání pro rok 2014 akt. k 1.1.2014 - VYPRODÁNO

Vydání pro rok 2015 akt. k 1.1.2015 - MOŽNO REZERVOVAT (tisk o letních prázdninách)


V případě zájmu o bližší informace či nezávaznou nabídku využijte tyto KONTAKTY

Pro studenty objednávají hromadně školy či pedagogové přímo u autora, a to za množstevně zvýhodněné ceny. Učebnice není k dispozici v knihkupectvích z důvodu zájmu autora o nenavyšování základní ceny pro studenty.

JUDr. Petr Hradil je autorem učebnice "Právo pro gymnázia, obchodní akademie, střední a vyšší odborné školy", kterou využívají ve výuce desítky středních škol po celé ČR, zj. obchodní akademie, gymnázia a odborně zaměřené střední školy (ekonomika a podnikání aj.) včetně nástavbových studií, ale i vyšší odborné školy.

Učebnice, která představuje základy práva pro střední a vyšší odborné školy, je každoročně aktualizována o příslušné novely zákonných předpisů a obsahuje tyto kapitoly : základy práva, ústavní právo, rodinné právo, občanské právo hmotné a procesní, pracovní právo, korporační a živnostenské právo, správní právo hmotné a procesní, trestní právo hmotné a procesní, finanční právo a právo EU.


Učebnice zahrnuje samozřejmě také komplexně zpracovanou materii nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích .  

Učit se ze starší učebnice práva jak jeden či max. dva roky nemá smysl, neboť při stovkách novel zákonů ročně by se studenti učili často něco, co již dávno neplatí a pedagogové by složitě stovky změn museli dohledávat kupř. na internetu.


Učebnice je distribuována v jejích jednotlivých vydáních již od r. 2005 a je tedy praxí jednotlivých pedagogů i studentů úspěšně prověřena. Jelikož běžně je odebírána i v počtech pro studenty pro přímou výuku, bývá poskytována pravidelně výrazná množstevní sleva. 

Každá kapitola obsahuje přehled kontrolních otázek. Zpracování vnitřního textu je pro studenty velmi přehledné, s grafickým vyznačením důležitých částí textu apod. (nejde o jednolitý text).


Učebnice byla zpracována tak, aby byla obsahově a rozsahem adekvátní příslušné výuce na obchodních akademiích, gymnáziích a středních a vyšších odborných školách, ale současně také aby byla pro studenty cenově plně dostupná.

Tato učebnice tak představuje ideální variantu mezi cenově dražšími tituly a naopak tituly obsahově méně dostačujícími pro daný typ výuky, a to vše s pravidelnou roční aktualizací obsahu učebnice.


V případě zájmu o bližší informace či nezávaznou nabídku využijte tyto KONTAKTY

PřílohaVelikost
Učebnice - obálka 2014.jpg222.11 KB
Učebnice - přehled obsahu.pdf42.27 KB
Učebnice - ukázka textu.pdf92.22 KB

+420 608 979 055
+420 775 640 520

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DALŠÍ KONTAKTY ZDE

Google+