Učebnice Právo pro gymnázia, obchodní akademie, střední a vyšší odborné školy

UČEBNICE PRÁVO PRO GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE, STŘEDNÍ A VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY

VYDÁNÍ PRO ŠK. ROK 2014/2015 S NOVÝM OBČANSKÝM ZÁKONÍKEM


V případě zájmu o bližší informace či nezávaznou nabídku využijte tyto KONTAKTY

Pro studenty objednávají hromadně školy či pedagogové přímo u autora, a to za množstevně zvýhodněné ceny. Učebnice není k dispozici v knihkupectvích z důvodu zájmu autora o nenavyšování ceny pro studenty.

JUDr. Petr Hradil je autorem učebnice "Právo pro gymnázia, obchodní akademie, střední a vyšší odborné školy", kterou využívají ve výuce desítky středních škol po celé ČR, zj. obchodní akademie, gymnázia a odborně zaměřené střední školy (ekonomika a podnikání aj.) včetně nástavbových studií, ale i vyšší odborné školy.

Učebnice, která představuje základy práva pro střední a vyšší odborné školy, je každoročně aktualizována o příslušné novely zákonných předpisů a obsahuje tyto kapitoly : základy práva, ústavní právo, rodinné právo, občanské právo hmotné a procesní, pracovní právo, korporační a živnostenské právo, správní právo hmotné a procesní, trestní právo hmotné a procesní, finanční právo a právo EU.


Učebnice zahrnuje komplexně zpracovanou materii nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích1.1.2014.  

Učit se ze starší učebnice práva jak jeden či max. dva roky nemá smysl, neboť při stovkách novel zákonů ročně by se studenti učili často něco, co již dávno neplatí a pedagogové by složitě stovky změn museli dohledávat kupř. na internetu.


Učebnice je distribuována v jejích jednotlivých vydáních již od r. 2005 a je tedy praxí jednotlivých pedagogů i studentů úspěšně prověřena. Jelikož běžně je odebírána i v počtech pro studenty pro přímou výuku, bývá poskytována pravidelně výrazná množstevní sleva. 

Každá kapitola obsahuje přehled kontrolních otázek. Zpracování vnitřního textu je pro studenty velmi přehledné, s grafickým vyznačením důležitých částí textu apod. (nejde o jednolitý text).


Učebnice byla zpracována tak, aby byla obsahově a rozsahem adekvátní příslušné výuce na obchodních akademiích, gymnáziích a středních a vyšších odborných školách, ale současně také aby byla pro studenty cenově plně dostupná.

Tato učebnice tak představuje ideální variantu mezi cenově dražšími tituly a naopak tituly obsahově méně dostačujícími pro daný typ výuky, a to vše s pravidelnou roční aktualizací obsahu učebnice.


V případě zájmu o bližší informace či nezávaznou nabídku využijte tyto KONTAKTY

PřílohaVelikost
Učebnice - obálka 2014.jpg222.11 KB
Učebnice - přehled obsahu.pdf42.27 KB
Učebnice - ukázka textu.pdf92.22 KB

+420 608 979 055
+420 775 640 520

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DALŠÍ KONTAKTY ZDE

Google+