Právo pro střední školy a VOŠ: učebnice Právo pro gymnázia, obchodní akademie, střední a vyšší odborné školy

PRÁVO PRO STŘEDNÍ ŠKOLY A VOŠ:
UČEBNICE PRÁVO PRO GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE, STŘEDNÍ A VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY


V případě zájmu o bližší informace či nezávaznou nabídku využijte tyto KONTAKTY

Pro studenty zásadně objednávají hromadně školy či pedagogové přímo u autora, a to za množstevně zvýhodněné ceny a poštovné zdarma.

Jednotliví studenti mohou objednávat taktéž přímo u autora, ovšem jen pokud není možná hromadná objednávka pro více studentů téže školy či třídy. Vždy prosím v takovém případě sdělte do příp. dotazu z jaké přesně školy jste a zda chcete objednat individuálně (cena není pak ovšem zvýhodněna a přičítá se poštovné).

Učebnice není k dispozici v knihkupectvích, pouze u autora.


právo pro střední školy - učebniceprávo pro střední školy - učebniceJUDr. Petr Hradil je autorem učebnice "Právo pro gymnázia, obchodní akademie, střední a vyšší odborné školy", kterou využívají ve výuce desítky škol po celé ČR, zj. obchodní akademie, gymnázia, střední školy a vyšší odborné školy (zj. s obory ekonomika, podnikání, veřejnosprávní činnosti aj.).

Učebnice, která představuje základy práva, je každoročně aktualizována o příslušné novely zákonných předpisů a obsahuje tyto kapitoly : základy práva, ústavní právo, rodinné právo, občanské právo hmotné a procesní, pracovní právo, korporační a živnostenské právo, správní právo hmotné a procesní, trestní právo hmotné a procesní, finanční právo a právo EU.


Učebnice zahrnuje samozřejmě také komplexně zpracovanou materii nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích .  

Učit se ze starší učebnice práva jak jeden či max. dva roky nemá smysl, neboť při stovkách novel zákonů ročně by se studenti učili často něco, co již dávno neplatí a pedagogové by složitě stovky změn museli dohledávat kupř. na internetu.


Učebnice je distribuována v jejích jednotlivých vydáních již od r. 2005 a je tedy praxí jednotlivých pedagogů i studentů úspěšně prověřena. Jelikož běžně je odebírána i v počtech pro studenty pro přímou výuku, bývají v takových případech poskytovány pravidelně výrazné množstevní slevy. 

Každá kapitola obsahuje přehled kontrolních otázek. Zpracování vnitřního textu je pro studenty velmi přehledné, s grafickým vyznačením důležitých částí textu apod. (nejde o jednolitý text).


Učebnice byla zpracována tak, aby byla obsahově a rozsahem adekvátní příslušné výuce na obchodních akademiích, gymnáziích, středních a vyšších odborných školách, ale současně také aby byla pro studenty cenově plně dostupná.

Tato učebnice tak představuje ideální variantu mezi cenově dražšími tituly a naopak tituly obsahově méně dostačujícími pro daný typ výuky, a to vše s pravidelnou roční aktualizací obsahu učebnice.


V případě zájmu o bližší informace či nezávaznou nabídku využijte tyto KONTAKTY

PřílohaVelikost
Právo pro střední školy a VOŠ - učebnice - obálka 2015.jpg370.66 KB
Právo pro střední školy a VOŠ - učebnice - obsah.pdf43.29 KB
Právo pro střední školy a VOŠ - učebnice - ukázka.pdf95.83 KB

Kontaktní formulář na advokátní kancelář

CAPTCHA
Tato otázka testuje, zda jste lidský návštěvník a ne robot.

Tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ slouží k zadání a zodpovězení zj.:

  • dotazů k bližším podmínkám a k cenové nabídce požadované či zamýšlené právní služby

Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou samozřejmě nezávazné a bezplatné. 

- kontrolujte, prosíme, zadávání správných zpětných e-mailových adres bez překlepů
- telefonní číslo je nepovinné, ale usnadňuje možnost si dotaz lépe vyjasnit

Prohlédněte si příp. také sekci ČASTÉ OTÁZKY KLIENTŮ nebo VZKAZY - REFERENCE KLIENTŮ.

 


+420 608 979 055
+420 775 640 520

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DALŠÍ KONTAKTY ZDE