Převody nemovitostí a právní servis pro realitní kanceláře - Jižní Valašsko, Luhačovicko, Zlínský kraj

Chcete prodat či koupit nemovitost v oblasti Valašska a Zlínského kraje bez právního rizika a přitom CHCETE VYUŽÍT SLUŽEB FÉROVÉ REALITNÍ KANCELÁŘE?

 

Máte obavy z realizace prodeje či koupě nemovitosti přes realitní kancelář, když slýcháváte a čtete často různé případy, kdy realitní kanceláře např.:
- zkrachovaly nebo byly vytunelovány a klienti tak přišli jak o nemovitosti, tak o často celoživotní úspory
- nechaly klientovi podepsat nevýhodné podmínky, např. zavazující k zaplacení provize i přesto, že pro obchod nic neudělaly
a přitom byste rádi využili služeb realitní kanceláře (případně o tom uvažujete), jen prostě nevíte jak neudělat chybu?

V první řadě doporučujeme k podrobnějšímu prostudování článek Prodej a koupě nemovitostí přes realitní kanceláře. Jedněmi ze zcela základních podmínek z právního hlediska jsou především:

1) právně kvalitně a bezvadně sepsaná převodní smlouva, ideálně v advokátní kanceláři, se kterou odpovědná realitní kancelář většinou spolupracuje

2) zajištění úhrady kupní ceny ve prospěch jak strany prodávající, tak i strany kupující, např. prostřednictvím advokátní úschovy za účelem zvýšení jistoty obou stran smluvního převodu, kupř. pro případy, jako jsou uvedeny v těchto odkazech : odkaz 1odkaz 2 či odkaz 3.


Naše AK spolupracuje pouze s vybranými, renomovanými a praxí prověřenými realitními kancelářemi (RK) a makléři, kteří se specializují na region Valašska a širší oblast Zlínského kraje. POZOR - NENÍ REALITKA JAKO REALITKA!

V případě zájmu o doporučení RK nás stačí NEZÁVAZNĚ KONTAKTOVAT


Součástí služby je také zpracování právně kvalitní převodní smlouvy ze strany naší advokátní kanceláře s plnou garancí správnosti, platnosti a dostatečně vyváženého zajištění smluvního převodu pro obě smluvní strany. V případě zájmu lze samozřejmě využít také jistotu advokátní úschovy kupní ceny na depozitním úschovním účtu, jako pojistku pro stranu prodávající i kupující, poněvadž otázka splatnosti kupní ceny je z hlediska rizika zcela zásadní.


Chcete prodat nebo koupit nemovitost a POTŘEBUJETE PRÁVNĚ KVALITNÍ PŘEVODNÍ SMLOUVU, která zaručí, že nepřijdete o nemovitost či peníze?

 

Pokud jste např. již ve fázi, kdy máte vybranou nemovitost a kupujícího či prodávajícího a chcete pouze sepsat právně kvalitní kupní smlouvu, která zajistí dostatečně Vaše nároky i to, že nepřijdete o nemovitost či naopak kupní cenu, pak pro bližší informace pokračujte na odkaz KUPNÍ SMLOUVA.


Jelikož jde u nemovitostí většinou o vysoké hodnoty, resp. jde často o celoživotní úspory, tak se nevyplácí zbytečně riskovat nebo právní důsledky převodu nemovitosti jakkoliv podceňovat.

Naše AK zajistí právně kvalitní kupní smlouvu - NEZÁVAZNĚ NÁS KONTAKTUJTE

Rozhodně nejde jen o to, zda katastr kupní smlouvu na nemovitost vrátí či zapíše na první pokus či nikoliv. K napadení platnosti kupní smlouvy na nemovitost může dojít i přes její zápis v katastru, a to i léta poté. Se vzorovou smlouvou také nemá smysl riskovat.


Kontaktní formulář na advokátní kancelář

CAPTCHA
Tato otázka testuje, zda jste lidský návštěvník a ne robot.

Tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ slouží k zadání a zodpovězení zj.:

  • dotazů k bližším podmínkám a k cenové nabídce požadované či zamýšlené právní služby

Jedná-li se o uvedený typ dotazu, pak odpovídáme většinou do následujícího pracovního dne. Tyto dotazy jsou samozřejmě nezávazné a bezplatné. 

- kontrolujte, prosíme, zadávání správných zpětných e-mailových adres bez překlepů
- telefonní číslo je nepovinné, ale usnadňuje možnost si dotaz lépe vyjasnit

Prohlédněte si příp. také sekci ČASTÉ OTÁZKY KLIENTŮ nebo VZKAZY - REFERENCE KLIENTŮ.

 


+420 608 979 055
+420 775 640 520

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DALŠÍ KONTAKTY ZDE